Sekrety lekarzy

sezon 4 odcinek 6

Sekrety lekarzy 4

Odwaga, siła woli i upór w dążeniu do celu, w 2016 roku doprowadziły Patryka Kosiniaka wprost na najwyższy stopień podium. Dziś, po ciężkim wypadku podczas treningu, te same cechy, pierwszy i jedyny w historii polski zdobywca Pucharu Niemiec w wyścigach motocyklowych, wykorzystuje w walce o odzyskanie pełnej sprawności nogi. Czy dzięki innowacyjnej operacji, wykonanej dopiero po raz drugi (!) w Europie, Patryk wsiądzie na motocykl i po długiej przerwie znów zdobędzie kolejne trofeum dla naszego kraju?

Kompleks małego biustu sprawia, że atrakcyjna 31-letnia Dagmara czuje się, jak... chłop w peruce. I mimo iż niejeden mężczyzna mógłby pozazdrościć jej odwagi i siły w pokonywaniu codziennych trudności, w tym wychowywaniu niepełnosprawnych dzieci, kobieta przekonana o własnej niedoskonałości, wciąż nie potrafi dostrzec swojej wartości. Czy wizyta w klinice chirurgii plastycznej pomoże Dagmarze uwierzyć w siebie i kobieta powróci do dawno zapomnianej, malarskiej pasji?
Skomplikowane operacje i niekonwencjonalne metody stosowane przez specjalistów „Sekretów Lekarzy" przywracają sprawność i dają nadzieję na lepsze życie. Kto tym razem powróci do Kliniki Ortopedycznej, aby pochwalić się efektami ciężkiej pracy terapeutów?