Sekrety lekarzy

sezon 3 odcinek 2

Sekrety lekarzy 3

Dawniej - kotleciki, grill, piwko, imprezki. Dziś - wisząca fałdka, będąca karą za obżarstwo. 38-letni Adam nie ma wątpliwości, że to błędy młodości zadecydowały o jego obecnym wyglądzie. I choć niezdrowy tryb życia i „wszystkożerność" odeszły w niepamięć, a sam Adam waży blisko 50 kilogramów mniej, rosły mężczyzna nadal stan swojego ciała określa jednym, wymownym słowem - „skandal". Czy kochliwemu romantykowi uda się spełnić swoje marzenia o nieskazitelnym „kaloryferze" , a tym samym odnajdzie wreszcie miłość, na którą tak długo czekał?

Dla Maćka oczywistym jest fakt, że każdy dentysta... to sadysta! Ten świadomy swoich wad i lęków mężczyzna otwarcie przyznaje się do dentofobii, na którą w Polsce cierpi już niemal co drugi Polak. Choć pewnego rodzaju zagrożeń wolałby unikać, a gabinety stomatologiczne z zasady omija szerokim łukiem, 29-letni Maciek poczuł, że nadszedł w końcu czas, aby stanąć oko w oko ze swoim strachem. Przed konsultacją stomatologiczną nie przypuszczał jednak, że oprócz przełamania słabości, będzie musiał pozbyć się znacznie cenniejszego daru - swojej starannie pielęgnowanej przez 11 lat brody. Czy postawny drwal poświęci zarost w imię walki o swój nowy wizerunek?

W klinice stomatologicznej pojawią się również dawno niewidziani, dość nieoczekiwani goście. Kto zatęsknił za lekarzami i postanowił osobiście raz jeszcze podziękować za nowe życie?