Sekrety lekarzy

sezon 3 odcinek 11

Sekrety lekarzy 3

Czy wielkość rzeczywiście ma znaczenie? Wśród kobiet to kwestia sporna, jednak dla większości mężczyzn sprawa jest oczywista. W jedenastym odcinku „Sekretów lekarzy" swoimi spostrzeżeniami z widzami podzieli się 29-letni Paweł, który przez swój „mały" wielki problem intymny stracił wiarę w odnalezienie miłości życia. Wstyd i upokorzenie towarzyszące mężczyźnie od najmłodszych lat, niemal całkowicie pogrzebały jego pewność siebie i poczucie męskości. I choć w Polsce na ten krok zdecydowałoby się niewielu mężczyzn, Paweł postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i zasięgnąć porady lekarskiej. Jaki będzie jej efekt i co najważniejsze – czy zadowoli zdeterminowanego pacjenta?

W dobie idealnych proporcji ciała trudno zaakceptować nawet najmniejsze odchylenia od normy. Przekonała się o tym 37-letnia Ewa - posiadaczka asymetrycznych, zniekształcających jej sylwetkę piersi. Wstręt do własnego ciała, którego skutkiem stało się oddalenie od męża i niemożliwość czerpania szczęścia z codziennego życia, to główny powód, który skłonił kobietę do przełamania lęku przed wizytą w gabinecie lekarskim. Tym samym Ewa chciałaby zakończyć trwający od okresu dojrzewania koszmar, a także pokazać innym kobietom, że nawet najmniejsza metamorfoza może zmienić całe życie.

Wulkan pozytywnej energii powraca! Do kliniki medycyny estetycznej ponownie zajrzy Grażyna Bukowska, aby tym razem poddać się... drobnemu oszustwu kosmetycznemu. Ta niecodzienna pacjentka z rozbrajającą szczerością i wilczym apetytem dziennikarskim sprawi, że zwyczajnie zapowiadająca się konsultacja przemieni się w istną szermierkę słowną, podczas której każdy zechce przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. W tej sytuacji pójście na kompromis będzie jedynym, bezpiecznym wyjściem!