Sekrety lekarzy

sezon 3 odcinek 10

Sekrety lekarzy 3

O tym, że nie każdy sport to zdrowie, opowie Agnieszka, która skutki nieostrożnego zjazdu ze stoku odczuwa do dziś. Niefortunny upadek, podczas którego niewypięta narta nienaturalnie wygięła kolano dziewczyny, zmusił ją do porzucenia wszelkich aktywności związanych ze sportem. W ciągu ostatnich 17 lat Agnieszka przeszła cztery operacje i niezliczoną ilość bolesnych punkcji, które oprócz cierpienia i niespełnionych nadziei nie przyniosły wymiernych rezultatów. Czy lekarze namówią zrezygnowaną 29-latkę na kolejny zabieg, dzięki któremu odzyska sprawność i wiarę w lekarzy?

Choć w Polsce depresja wciąż stanowi temat tabu, nie wstydzi się o niej mówić Elżbieta, u której bolesne doświadczenia i nadprogramowe ciążowe kilogramy, pogłębiły od lat głęboko zakorzenione w psychice kompleksy. Każde spojrzenie w lustro to próba zaakceptowania zwiotczałych piersi oraz nieestetycznego wyglądu uzębienia zaniedbanego podczas ciąży. Czy zaproponowane przez dwa zespoły lekarzy – plastyków i stomatologów – zabiegi przywrócą Elżbiecie atrakcyjny wygląd i pozwolą jej poczuć się pełnowartościową kobietą?

W dziesiątym odcinku zobaczycie również niecodzienne szkolenie, jakie muszą przejść rezydenci, aby zostać wykwalifikowanymi chirurgami. To prawdziwy test nie tylko dla przyszłych lekarzy, ale też dla widzów, którzy po raz pierwszy będą mieli szansę od podszewki poznać prawdziwe sekrety lekarzy!