Niestety, nie znaleźliśmy tego czego szukasz, ale może cię zainteresować

Ostatnio wyszukiwane

%%SINGLE_STEPS%%
Aby zobaczyć odcinek, przejdź do aplikacji.
18+

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

To wideo zawiera treści przeznaczone dla osób powyżej 18 roku życia, ponieważ mogą zawierać sceny drastyczne, wulgarne, czy pokazujące przemoc.

Mam powyżej 18 lat i chcę oglądać

Przekroczyłeś limit urządzeń przypisanych do konta

Aby korzystać z Player na tym urządzeniu, usuń tutaj jedno z urządzeń przypisanych do Twojego konta.

Materiał uruchomiony na innym urządzeniu

Ten materiał wideo jest obecnie uruchomiony na innym urządzeniu. Sprawdź inne urządzenia, na których możesz być zalogowany, czy wideo nie jest tam odtwarzane lub usuń urządzenia z listy Twoich Urządzeń tutaj.

Wystąpił błąd

W serwisie player.pl wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj ponownie.

Nadal nie działa? Sprawdź w Centrum Pomocy Player, co możesz zrobić w takiej sytuacji.

Materiał nie jest dostępny dla Twojej przeglądarki

Materiały Video 360⁰ są wspierane przez określone przeglądarki, aby je oglądać skorzystaj z przeglądarki Google Chrome, Firefox lub Opera.

Wykup dostęp

To wideo jest dostępne tylko w płatnym pakiecie.

Jeśli go wykupiłeś, a mimo to wideo nie wyświetla się, upewnij się, że jesteś zalogowany.

Brakujące wtyczki

Aby poprawnie odtwarzać materiał wideo na player.pl, Twoja przeglądarka musi mieć zaktualizowane wtyczki. Przeprowadź test zgodności, który wskaże, jakie wtyczki wymagają aktualizacji i wesprze Cię w ich instalacji.

Wyświetlenie tego wideo w Twojej lokalizacji jest niemożliwe

Ze względu na ograniczenia licencyjne wybrany materiał możesz oglądać tylko na terenie Polski. Szczegóły dotyczące ograniczeń licencyjnych możesz znaleźć w Centrum Pomocy Player.

Widzisz ten komunikat, a jesteś na terenie Polski? Sprawdź tutaj, co możesz zrobić.

Urządzenie nie wspiera DRM

Wybrany materiał jest chroniony przed nieuczciwym pobieraniem treści, a to urządzenie nie wspiera tego zabezpieczenia.

Obejrzyj wideo w player.pl w przeglądarce internetowej lub innym urządzeniu.

Materiał nie działa płynnie?

Jego jakość może nie być dostosowana do możliwości Twojego Urządzenia.

Materiał, który chcesz obejrzeć, jest w bardzo wysokiej jakości, co powoduje, że zajmuje więcej pamięci Twojego urządzenia. Aby działał płynnie, możesz ręcznie zmienić jakość materiału w dolnej części odtwarzacza.

Kontynuuj oglądanie

Czy chcesz kontynuować oglądanie?

TakNie
Źródło: TVN/ Małgorzata Łupina

Paulina Krupińska, modelka i prezenterka telewizyjna, wyrusza w daleką podróż do Świętej Doliny Inków, leżącej w peruwiańskich Andach. To tajemnicze miejsce, było kolebką dawnego Imperium Inków. Paulina jedzie na spotkanie z ich potomkami. Prezenterka odkryje przed widzami jeden z sekretów Doliny… sól nazywaną „białym złotem”. Baseny solne w okolicy Maras to wielowiekowa tradycja, a prawo ich własności przechodzi z pokolenia na pokolenie. Paulina spotka się z rodziną pracującą w niezwykłych solankach i, na własnej skórze, przekona się, czym jest ciężka praca. Nie zabraknie także kulinarnych odkryć. Paulina będzie musiała spróbować pieczonej świnki morskiej i napoju ze sfermentowanej kukurydzy. Prezenterka wybierze się również na barwny festiwal z okazji święta Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny, na który zjeżdżają się mieszkańcy wszystkich wiosek inkaskiego szlaku. To dla Indian z Doliny Inków – najważniejszy dzień w roku.
Paulina wyruszy też do, położonej na wysokości 3500 m. n. p. m., wioski. Zaproszona przez przewodniczącego wspólnoty do domu na iście góralskie śniadanie, dowie się, w jakich warunkach żyją tutejsi mieszkańcy, jak radzą sobie w codziennym życiu i dlaczego hodują jedynie alpaki. Sama też będzie musiała odpowiedzieć na kilka osobistych pytań. Na koniec Paulina zatańczy tradycyjny inkaski taniec „dzikiej gęsi”, a rodzinę Indian zaprosi - w rytm muzyki Zakopower – na… polskie wesele!

Tagi: Świętej Doliny Inków, leżącej w peruwiańskich Andach, Imperium Inków, sól nazywaną „białym złotem”, wioski inkaskiego szlaku
Dostępny od:
14.01.2017
Długość
40 minut
Scenarzysta:
Małgorzata Łupina, Paulina Wilk
Reżyseria:
Małgorzata Łupina
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.