Sekretny świat YouTuberówSekretny świat YouTuberów

Żródło: Archiwum TTV
Sekretny świat YouTuberów
Oglądaj jeszcze przez:
01dni
11godz.
19min.

Odkąd YouTube skończył dziesięć lat, trwa wielki boom popularności vlogów. Ich oglądalność rośnie w szaleńczym tempie. A jak to wygląda od strony samych gwiazd?

Światowej sławy vloger – Jim Chapman, którego filmy osiągają po ćwierć miliarda odsłon, zabierze nas za kulisy tej rzeczywistości. Poznamy aktywistę społecznego Tylera Oakleya, którego vlogi zaprowadziły na spotkanie z prezydentem Obamą. Przyjrzymy się supergwieździe Ingrid Nielsen, której video-porady przyciągają kilkanaście milionów widzów. A Joe Sugg opowie o fenomenie swojego nowego filmu.

Sam Jim bada, jak silnym obecnie narzędziem są vlogi i jak szeroko można je wykorzystać: od edukacji seksualnej po wspieranie osób z zaburzeniami psychicznymi. Przygląda się również ciemnej stronie zjawiska, sprawdzając do jakich nadużyć mogą prowadzić. Odkrywa, co sprawia, że prowadzenie videoblogów jest tak popularne i jaka jest ich przyszłość.

Dystrybucja:
TTV
Tagi:
Sekretny świat YouTuberów online, Sekretny świat YouTuberów na playerze, Rise of the Superstar Vloggers online, jak wygląda praca vlogerów, czym zajmują się vlogerzy, czy na vlogach można zarobić, ile zarabiają vlogerzy, co to jest vlog, ile zarabia vloger, program o vlogerach, co robią vlogerzy xdlaczego vlogi są takie popularne
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Sekretny świat YouTuberów”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty