Salon sukien ślubnych: Polska

sezon 3 odcinek 7

Salon sukien ślubnych: Polska 3

W kolejnym odcinku programu „Salon Sukien Ślubnych Polska” odwiedzimy salony w Warszawie i Katowicach. W stolicy Śląska poznamy szaloną Karolinę, która na pierścionek zaręczynowy czekała 9 lat. Przyszła panna młoda ma bardzo dziewczęcą urodę, dlatego szuka czegoś, co doda jej kobiecości i seksapilu. Mama Karoliny natomiast marzy o tym, żeby zobaczyć córkę w sukience typu księżniczka, czego bardzo obawia się sama zainteresowana. Gwarantujemy, że będzie ciekawie, bo los potrafi być przewrotny. Druga bohaterka, którą poznamy w warszawskim salonie, też ma na imię Karolina. Jest pewna siebie, asertywna i zdecydowanie nie zależy jej na aprobacie innych. Sukienka ma się podobać jej samej. Nawet zdanie jej narzeczonego, który jej towarzyszy, nie jest dla niej tak ważne jak jej własne. Przyszła panna młoda marzy o kreacji odsłaniającej jej tatuaże na rękach. Z tego samego powodu, mama Karoliny widzi ją w sukience z rękawami. Natomiast w trakcie przymiarek okaże się, że narzeczony chciałby zachować wdzięki swojej ukochanej dla siebie. Przed Piotrem szykuje się niełatwa przeprawa, ponieważ ciężko jest zadowolić wszystkich. A może jednak się uda?

„Salon sukien ślubnych” - opis programu

Trzeci sezon programu „Salon sukien ślubnych: Polska” zapowiada się naprawdę ekscytująco.
Po raz kolejny poznamy przyszłe panny młode poszukujące sukni idealnej. Tym razem jednak, będziemy świadkami zerwania z tradycją białej sukni. I  nie chodzi o stonowane kolory typu ecru, beż czy delikatny róż. Chodzi o czerń. Są panny młode, które marzą o pójściu do ślubu w czerni. Są też takie, które kochają świat elfów i właśnie w takim magicznym klimacie szukają kreacji. Gdzie znaleźć takie nietypowe suknie? Tym zajmie się  Piotr Sałata, doświadczony stylista gwiazd, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych.

Którą z proponowanych przez Piotra sukni wybierze przyszła panna młoda? Co powiedzą na to jej najbliżsi? W programie nie zabraknie emocji,  łez wzruszenia, radości oraz burzliwych dyskusji związanych z wyborem najważniejszego stroju w życiu każdej kobiety.

„Salon sukien ślubnych” - gdzie obejrzeć?

Program „Salon sukien ślubnych” obejrzysz w serwisie VOD player.pl.