Salon sukien ślubnych Goka

odcinek 8

Salon sukien ślubnych Goka

Rolki odgrywają bardzo ważną rolę w życiu Pauliny - w końcu dzięki nim poznała swojego przyszłego męża. Przyszła panna młoda chce, by były częścią jej ślubnej kreacji.  Dodatkowo kobieta ma na swoim koncie tytuł Mistrzyni Polski właśnie w tej dyscyplinie! To nie wszystko! Para młoda swój pierwszy taniec wykona także na rolkach! Czy Gok pomoże jej w wyborze perfekcyjnej sukni?

Druga bohaterka ma bardzo jasno określony obraz sukni, której… nie chce. Agnieszka odwiedziła niemal każdy salon sukien ślubny w mieście, ale wciąż nie może znaleźć idealnej kreacji. Czy brytyjskiemu styliście uda się spełnić marzenie przyszłej panny młodej?

"Salon sukien ślubnych Goka" - o czym program

Mamy niesamowite szczęście! Polska to poza Wielką Brytanią jedyne miejsce na świecie, gdzie Gok nagrywa swoje programy. Jego charyzma, temperament, wiedza i doświadczenie to cechy, które na pewno przydadzą się każdej narzeczonej przy podejmowaniu decyzji o stroju na jeden z najważniejszych dni w jej życiu. Nikt tak jak Gok Wan nie potrafi znaleźć drogi do serca kobiety, podpowiedzieć co pasuje do jej osobowości i co jest dobre do konkretnej figury. Ten słynny pasjonat mody ma także unikalny dar tworzenia fantastycznych kreacji, w których jeden drobny szczegół sprawia, że każda bohaterka programu od razu czuje się wyjątkowo. Tylko czy panny młode go posłuchają? Tu jeszcze liczy się zdanie rodziny, teściowej i przyjaciółek. Jedno jest pewne – emocje gwarantowane!
Program „Salon sukien ślubnych Goka" jest oparty na amerykańskim formacie „Say yes to the dress”.

"Salon sukien ślubnych Goka" - gdzie oglądać

Wszystkie odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz player.pl