Salon sukien ślubnych Goka

odcinek 7

Salon sukien ślubnych Goka

Paulina chciałaby pięknie wyglądać w najważniejszym dniu swojego życia. Marzy o delikatnej sukience w stylu boho z elementami koronki. Do pomocy w wyborze idealnej sukni ślubnej zaprosiła mamę, najlepszą przyjaciółkę, pasierbicę Julkę i szwagra. Czy ich zdanie okaże się pomocne? Jak Gok Wan zaskoczy przyszłą pannę młodą?

Drugą bohaterką będzie Magda. Jest inżynierem budownictwa, która wraz z narzeczonym tworzy patchworkową rodzinę. Kobieta drugi raz stanie na ślubnym kobiercu. Tym razem uroczystość ma być oryginalna, a suknia nietuzinkowa, bo… czerwona! Ma podkreślać kobiecość i siłę. Prawdziwą przeciwniczką tego koloru jest jej siostra Kasia. Czy Gokowi uda się znaleźć coś, co spodoba się paniom?

"Salon sukien ślubnych Goka" - o czym program

Mamy niesamowite szczęście! Polska to poza Wielką Brytanią jedyne miejsce na świecie, gdzie Gok nagrywa swoje programy. Jego charyzma, temperament, wiedza i doświadczenie to cechy, które na pewno przydadzą się każdej narzeczonej przy podejmowaniu decyzji o stroju na jeden z najważniejszych dni w jej życiu. Nikt tak jak Gok Wan nie potrafi znaleźć drogi do serca kobiety, podpowiedzieć co pasuje do jej osobowości i co jest dobre do konkretnej figury. Ten słynny pasjonat mody ma także unikalny dar tworzenia fantastycznych kreacji, w których jeden drobny szczegół sprawia, że każda bohaterka programu od razu czuje się wyjątkowo. Tylko czy panny młode go posłuchają? Tu jeszcze liczy się zdanie rodziny, teściowej i przyjaciółek. Jedno jest pewne – emocje gwarantowane!
Program „Salon sukien ślubnych Goka" jest oparty na amerykańskim formacie „Say yes to the dress”.

"Salon sukien ślubnych Goka" - gdzie oglądać

Wszystkie odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz player.pl