Salon sukien ślubnych Goka

odcinek 6

Salon sukien ślubnych Goka

Szósty odcinek „Salonu sukien ślubnych Goka” to starcie wody i ognia! W atelier pojawi się Ola, która jest ucieleśnieniem skromności. Po drugiej stronie barykady stanie jej całkowite przeciwieństwo. Paula to przykład zdecydowanej kobiety, która doskonale wie czego szuka w salonie brytyjskiego stylisty.
Chociaż Ola dopiero co osiągnęła wiek dorosłości, już zamierza wyfrunąć z rodzinnego gniazda. Przyszła panna młoda marzy, aby w dniu swojego ślubu wyglądać skromnie, ale zarazem efektownie. Zależy jej także na ukryciu swoich wszystkich niedoskonałości. Rzeczywiście takie posiada? Czy Gokowi uda się znaleźć taką suknię, w której przyszła panna młoda poczuje się piękna?
Druga bohaterka chciałaby, żeby jej ślubna kreacja była niebanalna, ale też elegancka. Paula uwielbia się stroić i wyróżniać z tłumu. Do atelier sławnego stylisty przyszła z rodzicami i narzeczonym Sebastianem. Przed Gokiem niełatwe zadanie! Czy któraś z jego propozycji wpadnie jej w oko?

"Salon sukien ślubnych Goka" - o czym program

Mamy niesamowite szczęście! Polska to poza Wielką Brytanią jedyne miejsce na świecie, gdzie Gok nagrywa swoje programy. Jego charyzma, temperament, wiedza i doświadczenie to cechy, które na pewno przydadzą się każdej narzeczonej przy podejmowaniu decyzji o stroju na jeden z najważniejszych dni w jej życiu. Nikt tak jak Gok Wan nie potrafi znaleźć drogi do serca kobiety, podpowiedzieć co pasuje do jej osobowości i co jest dobre do konkretnej figury. Ten słynny pasjonat mody ma także unikalny dar tworzenia fantastycznych kreacji, w których jeden drobny szczegół sprawia, że każda bohaterka programu od razu czuje się wyjątkowo. Tylko czy panny młode go posłuchają? Tu jeszcze liczy się zdanie rodziny, teściowej i przyjaciółek. Jedno jest pewne – emocje gwarantowane!
Program „Salon sukien ślubnych Goka" jest oparty na amerykańskim formacie „Say yes to the dress”.

"Salon sukien ślubnych Goka" - gdzie oglądać

Wszystkie odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz player.pl