Salon sukien ślubnych Goka

odcinek 5

Salon sukien ślubnych Goka

Nie da się ukryć, że każda panna młoda w dniu swojego ślubu chce czuć się wyjątkowo. Agnieszka i Justyna wierzą, że w spełnieniu ich ślubnych oczekiwań pomoże niezastąpiony Gok Wan.
Agnieszka po raz pierwszy odwiedzi ślubne atelier. Do tej pory zmierzyła tylko jedną suknię, która należała do jej mamy. 22-latka na co dzień studiuje choreografię i techniki tańca. Marzy o zwiewnej kreacji, w której będzie czuła się wygodnie oraz dziewczęco. Na swoim weselu chciałaby przetańczyć całą noc! W wyborze tej jedynej pomogą jej mama, babcia, ciocia, brat i przyjaciółka. Czy w tak licznym gronie Agnieszce będzie łatwiej podjąć decyzję?

Justyna miała bajkowe zaręczyny, a jaki będzie jej ślub? Bohaterka twierdzi, że powinna mieć skromną i elegancką suknię, która zrównoważy jej wybuchowy charakter. W dokonaniu wyboru pomogą jej przyjaciółki i mama, z którą nie będzie łatwo… Pani Bożenka do salonu przybędzie z własną wizją ślubnej kreacji dla córki. Czy czeka nas prawdziwe starcie?

"Salon sukien ślubnych Goka" - o czym program

Mamy niesamowite szczęście! Polska to poza Wielką Brytanią jedyne miejsce na świecie, gdzie Gok nagrywa swoje programy. Jego charyzma, temperament, wiedza i doświadczenie to cechy, które na pewno przydadzą się każdej narzeczonej przy podejmowaniu decyzji o stroju na jeden z najważniejszych dni w jej życiu. Nikt tak jak Gok Wan nie potrafi znaleźć drogi do serca kobiety, podpowiedzieć co pasuje do jej osobowości i co jest dobre do konkretnej figury. Ten słynny pasjonat mody ma także unikalny dar tworzenia fantastycznych kreacji, w których jeden drobny szczegół sprawia, że każda bohaterka programu od razu czuje się wyjątkowo. Tylko czy panny młode go posłuchają? Tu jeszcze liczy się zdanie rodziny, teściowej i przyjaciółek. Jedno jest pewne – emocje gwarantowane!
Program „Salon sukien ślubnych Goka" jest oparty na amerykańskim formacie „Say yes to the dress”.

"Salon sukien ślubnych Goka" - gdzie oglądać

Wszystkie odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz player.pl