Salon sukien ślubnych Goka

odcinek 4

Salon sukien ślubnych Goka

Dagmara swój ślub zaplanowała na piątek 13 września. Nie wierzy w przesądy i chce przełamać stereotypy! Przez swoją figurę, do tej pory nie przymierzyła jeszcze żadnej sukni ślubnej. Atelier Goka będzie pierwszym, do którego odważy się wejść. Czy spotkanie ze stylistą pomoże jej znaleźć suknię, w której poczuje się wyjątkowo? Wspierać ją będzie córka Matylda oraz przyjaciółki.

Marta do salonu Goka przybędzie z dokładną wizją wymarzonej sukni. Chciałaby mieć długi tren, delikatne dodatki i odważnie odkryte plecy. W wyborze tej jedynej pomogą jej ukochana mama Agnieszka i dwie przyjaciółki. Bez wątpienia zdanie najbliższych jest dla niej istotne. Czy weźmie je pod uwagę przy ostatecznym wyborze?

"Salon sukien ślubnych Goka" - o czym program

Mamy niesamowite szczęście! Polska to poza Wielką Brytanią jedyne miejsce na świecie, gdzie Gok nagrywa swoje programy. Jego charyzma, temperament, wiedza i doświadczenie to cechy, które na pewno przydadzą się każdej narzeczonej przy podejmowaniu decyzji o stroju na jeden z najważniejszych dni w jej życiu. Nikt tak jak Gok Wan nie potrafi znaleźć drogi do serca kobiety, podpowiedzieć co pasuje do jej osobowości i co jest dobre do konkretnej figury. Ten słynny pasjonat mody ma także unikalny dar tworzenia fantastycznych kreacji, w których jeden drobny szczegół sprawia, że każda bohaterka programu od razu czuje się wyjątkowo. Tylko czy panny młode go posłuchają? Tu jeszcze liczy się zdanie rodziny, teściowej i przyjaciółek. Jedno jest pewne – emocje gwarantowane!
Program „Salon sukien ślubnych Goka" jest oparty na amerykańskim formacie „Say yes to the dress”.

"Salon sukien ślubnych Goka" - gdzie oglądać

Wszystkie odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz player.pl