Salon sukien ślubnych Goka

odcinek 3

Salon sukien ślubnych Goka

Każda dziewczynka chce wyglądać na swoim ślubie jak prawdziwa księżniczka. Bernadetta dokładnie wie, jaką sukienkę chciałaby założyć –  ma być długa, świecąca i przede wszystkim biała. Elegancka, ale z lekkim pazurem. W wyborze tej jedynej pomogą jej rodzice oraz matka chrzestna. Czy Gok Wan spełni oczekiwania przyszłej panny młodej?

Kolejna bohaterka będzie natomiast niemałym wyzwaniem! Gok musi ubrać Kasię tak, aby zdobyć aprobatę także jej mamy. W salonie stylisty zagoszczą Góralki o silnych charakterach, a do tego całkowicie odmiennych gustach. W programie będzie ją wspierał również narzeczony Andrzej, którego poznała na randce w ciemno. Była to miłość od pierwszego wejrzenia! Panna młoda zdecydowanie nie jest tradycjonalistką. Na swoim ślubie chce błyszczeć i wyglądać nietuzinkowo. Co na to jej mama? Na co zdecyduje się Kasia? Czy Gok pomoże wybrać idealny strój na jej wymarzony ślub w Zakopanem?

"Salon sukien ślubnych Goka" - o czym program

Mamy niesamowite szczęście! Polska to poza Wielką Brytanią jedyne miejsce na świecie, gdzie Gok nagrywa swoje programy. Jego charyzma, temperament, wiedza i doświadczenie to cechy, które na pewno przydadzą się każdej narzeczonej przy podejmowaniu decyzji o stroju na jeden z najważniejszych dni w jej życiu. Nikt tak jak Gok Wan nie potrafi znaleźć drogi do serca kobiety, podpowiedzieć co pasuje do jej osobowości i co jest dobre do konkretnej figury. Ten słynny pasjonat mody ma także unikalny dar tworzenia fantastycznych kreacji, w których jeden drobny szczegół sprawia, że każda bohaterka programu od razu czuje się wyjątkowo. Tylko czy panny młode go posłuchają? Tu jeszcze liczy się zdanie rodziny, teściowej i przyjaciółek. Jedno jest pewne – emocje gwarantowane!
Program „Salon sukien ślubnych Goka" jest oparty na amerykańskim formacie „Say yes to the dress”.

"Salon sukien ślubnych Goka" - gdzie oglądać

Wszystkie odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz player.pl