Salon sukien ślubnych Goka

Uwielbiany brytyjski stylista i projektant przyjechał do naszego kraju, aby pomóc przyszłym pannom młodym w wyborze ich jedynej i wymarzonej sukni  ślubnej.

"Salon sukien ślubnych Goka" - o czym program

Mamy niesamowite szczęście! Polska to poza Wielką Brytanią jedyne miejsce na świecie, gdzie Gok nagrywa swoje programy. Jego charyzma, temperament, wiedza i doświadczenie to cechy, które na pewno przydadzą się każdej narzeczonej przy podejmowaniu decyzji o stroju na jeden z najważniejszych dni w jej życiu. Nikt tak jak Gok Wan nie potrafi znaleźć drogi do serca kobiety, podpowiedzieć co pasuje do jej osobowości i co jest dobre do konkretnej figury. Ten słynny pasjonat mody ma także unikalny dar tworzenia fantastycznych kreacji, w których jeden drobny szczegół sprawia, że każda bohaterka programu od razu czuje się wyjątkowo. Tylko czy panny młode go posłuchają? Tu jeszcze liczy się zdanie rodziny, teściowej i przyjaciółek. Jedno jest pewne – emocje gwarantowane!
Program „Salon sukien ślubnych Goka" jest oparty na amerykańskim formacie „Say yes to the dress”.

"Salon sukien ślubnych Goka" - gdzie oglądać

Wszystkie odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz player.pl

Salon sukien ślubnych Goka, sezon 0, odcinek 8 Salon sukien ślubnych Goka, sezon 0, odcinek 7 Salon sukien ślubnych Goka, sezon 0, odcinek 6 Salon sukien ślubnych Goka, sezon 0, odcinek 5 Salon sukien ślubnych Goka, sezon 0, odcinek 4 Salon sukien ślubnych Goka, sezon 0, odcinek 3 Salon sukien ślubnych Goka, sezon 0, odcinek 2 Salon sukien ślubnych Goka, sezon 0, odcinek 1