Sablewskiej sposób na modę

sezon 9 odcinek 8

Sablewskiej sposób na modę 9

Do programu Sablewskiej nie zgłaszają się tylko poszukiwacze stylu. Kolejna bohaterka swój charakter modowy ma. Jednak wydaje się jej, że jest on zbyt wyzywający. Asia jest miłośniczką tatuaży, na ciele ma ich kilkadziesiąt. Swoje dzieła dodatkowo podkreśla dosyć oryginalnymi, czasem zbyt wulgarnymi ubraniami. Kolejnym problemem jest nos, który przywołuje bolesne wspomnienia z czasów szkolnych. Długi i spiczasty był obiektem żartów wśród rówieśników. Dziś Asia ma za sobą dwie operacje plastyczne. Niestety, nie jest w pełni zadowolona z efektów, jakie przyniosły. Przez to nie potrafi też zaakceptować siebie.

W trakcie pierwszego spotkania okazuje się, że Asia jest nietypową bohaterką. Mężczyźni nie są dla niej najważniejszymi na świecie. Interesują ją również kobiety, a swoim ostrym, charakterystycznym wyglądem, wręcz odstrasza mężczyzn od siebie. Powie wprost: mężczyźni się mnie boją.

Po poznaniu zawartości walizki Asi, Maja postanawia zabrać ją do jednego z warszawskich butików, gdzie pokaże jej nowy, pasujący do Asi charakteru styl. Po tym spotkaniu bohaterka programu z uśmiechem na ustach powie, że „teraz będzie musiała wymienić wszystko w swojej szafie".

Co przygotuje dla niej Maja na finał? Prowadząca wybierze Asi kilka mocnych stylizacji. Bohaterka zobaczy się w różnych odsłonach np. w finezyjnej sukience w kropki czy czarnym, dopasowanym garniturze. W finale Maja zaproponuje jej ciekawe połączenie kobiecości z rockowym, ostrym akcentem. Czy dzięki jej poradom bohaterce uda się odnaleźć w sobie prawdziwą kobiecość?