Sablewskiej sposób na modę

sezon 8 odcinek 7

Sablewskiej sposób na modę 8

Historia kolejnej bohaterki programu „Sablewskiej sposób na modę” poruszy niejedno serce. Agata ma 25 lat, jest szczęśliwą żoną i matką, która dla syna poświęciła własne zdrowie. Antoś urodził się z bardzo rzadkim schorzeniem i pierwsze cztery miesiące życia spędził w szpitalu. Chłopiec wymagał przeszczepu wątroby. Operację przeszedł mając zaledwie roczek. Dawcą organu została Agata. Tym pięknym gestem uratowała życie Antosiowi, teraz zachęca innych do udzielania pomocy chorym i potrzebującym.

Agata jest niezwykle silną i odważną kobietą. Maja Sablewska pragnie, aby w jej programie poczuła się jak księżniczka. Prowadząca docenia jej szlachetne serce i zaangażowanie, dlatego przygotowuje dla niej wiele wspaniałych niespodzianek. Chce wynagrodzić jej te ostatnie lata, lata pełne obaw o życie synka. Współpracę z Agatą, Maja rozpoczyna od tematu kobiecości i seksapilu. Przygotowuje dla niej kilka porad dotyczących doboru bielizny. Agacie brakuje elegancji i wyczucia stylu. Jej ubrania są po prostu wygodne i nijakie. Maja chce lepiej poznać gust kobiety. W tym celu zabiera ją na zakupy. W finale Agata zaprezentuje się w ubraniach podkreślających jej atuty. Będzie wyglądała w nich młodo, kobieco, stylowo i z klasą.

Agata zgłosiła się do programu, ponieważ potrzebowała dla siebie chwili wytchnienia i odcięcia od codzienności. Jej metamorfoza ma sprawić, żeby poczuła się świadoma swojego piękna. Nie tylko tego dotyczącego wyglądu zewnętrznego; chcemy sprawić by Agata zrozumiała, że ma ogromne serce i wspaniałą osobowość.