Sablewskiej sposób na modę

sezon 9 odcinek 6

Sablewskiej sposób na modę 9

25-letni Remik jest zapracowanym przedsiębiorcą i przede wszystkim tatą, który nad życie kocha swojego 5-letniego synka. Tak się jednak złożyło, że Remik rozstał się z matką swojego dziecka i nie uczestniczy każdego dnia w jego wychowaniu, nad czym bardzo ubolewa. Nadmiar obowiązków i nieodpowiedni tryb życia sprawił, że mężczyzna przybrał na wadze, nie akceptuje swojego wyglądu i sam nie potrafi o niego zadbać. Jeśli chodzi o ubrania, bohater może pochwalić się całkiem niemałą kolekcją ubrań. Rzecz w tym, że w większość z nich po prostu się już nie mieści. Remik ma nadzieję, że w programie odnajdzie motywację.

Remik przyjeżdża do atelier Mai z.... aż z kilkudziesięcioma koszulami, które jeszcze do niedawna mógł nosić. Prowadząca od razu zauważa, że największym problemem Remika jest zaniedbana sylwetka. Maja zaprasza do współpracy specjalistów. Przygotowuje dla niego profesjonalną poradę dietetyczną oraz trening z trenerem personalnym.

Po kilku tygodniach Maja i jej bohater spotykają się ponownie. Prowadząca wpadnie w osłupienie, kiedy w studiu pojawi się o kilka kg szczuplejszy i bardzo pogodny Remik! Wkrótce okaże się, że zmiany zaszły także w jego życiu osobistym. W półfinale Remik będzie mógł zaprezentować się w dopasowanych ubraniach. Maja wybierze dla niego casualowe stylizacje, w których nie zabraknie uwielbianych przez bohatera koszul. Finał będzie niebanalny i nieco ekstrawagancki. Jaka będzie reakcja Remika?