Sablewskiej sposób na modę
TVN Style

Sablewskiej sposób na modęSablewskiej sposób na modę

Odcinek 6, Sezon 8

Żródło: Archiwum TVN Style
Sablewskiej sposób na modę, sezon 8, odcinek 6

Szafa Agnieszki aż pęka w szwach od ilości błyskotek, świecidełek i kiczowatych rzeczy. Bohaterka programu uwielbia wszystko, co się świeci i otwarcie się do tego przyznaje. Kocha krótkie spódniczki, sukienki i shorty. Nie boi się intensywnych kolorów, łączenia różnych wzorów oraz bogatych zdobień. Jej kolejną miłością jest złota biżuteria. Przy wyborze stylizacji nigdy nie zapomina o stałym zestawie: kilka pierścionków i naszyjników z dość okazałymi zawieszkami. Jednak Majka zauważa, że największy problem Agnieszki, to brak pewności siebie. W rozmowie okazuje się, że Agnieszka nigdy nie usłyszała od swojej mamy: „kocham cię córeczko”.

W atelier Majki dochodzi do bardzo poważnej rozmowy między Agnieszką, a jej mamą. Kiedy Agnieszka usłyszy od swojej mamy pierwszy raz w życiu: „kocham Cię” w jej oczach pojawią się łzy szczęścia.

Oczywiście, jak na program o modzie przystało, na Agnieszkę czeka masa wskazówek dotyczących wyczucia smaku. Bohaterka zmierzy się z eleganckimi i casualowymi stylizacjami, które kompletnie odbiegają od jej stylu. Ponadto Maja przygotuje istny pokaz mody. Na wybiegu Agnieszka zaprezentuje kilka zmysłowych kreacji, które ocenią jej dwie najbliższe przyjaciółki.

Produkcja:
Qźnia Team
Dystrybucja:
TVN Style
Kraj produkcji:
Polska
Tagi:
maja sablewska, program mai sablewskiej, porady modowe, jak pozbyć się kompleksów, maja sablewska TVN Style, maja sablewska metamorfozy, jak się ubierać, jak dobrać ubrania do figury
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Sablewskiej sposób na modę”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty