Sablewskiej sposób na modę

sezon 9 odcinek 5

Sablewskiej sposób na modę 9

Tym razem Maja będzie miała nie lada wyzwanie! W jej atelier pojawi się Justyna, prawdziwa fanka tandety i mocnego makijażu. Ubrana w satynowy kombinezon, z mocno podkreślonymi brwiami oraz z opaską ze sztucznymi włosami zgłosi się po pomoc do Mai. Co na to prowadząca? „Twój wygląd woła o pomstę do nieba"- te słowa skieruje w stronę bohaterki.

Justyna każdego dnia zwraca na siebie uwagę, uwielbia śpiewać i pozować do zdjęć... na ukochanym osiedlowym podwórku. Kobieta przez wiele lat uważała, że jej zachowanie i wygląd jest poprawny do czasu pojawienia się w programie. Maja wytknie jej nie tylko zamiłowanie do tandety i kiczu, ale także zaniedbywanie swojego ciała i zdrowia. Prowadząca zauważy u niej brak pielęgnacji skóry, a co najgorsze- prawdopodobną grzybicę paznokci. Justyna zmaga się także z poważnym problemem stomatologicznym, który spotęgowało nałogowe palenie papierosów. Maja zabierze ją do specjalistów, którzy pomogą przywrócić bohaterce młodość. Sama prowadząca zrobi wszystko co w jej mocy, aby nauczyć Justynę prawidłowego dbania o swój wygląd.

Na ostatnim spotkaniu dziewczyny pobawią się modą. Maja kategorycznie zabroni Justynie noszenia infantylnych sukienek i opasek ze sztucznymi włosami. W miejsce starych tandetnych ubrań zaproponuje jej klasyczne stylizacje w stonowanych kolorach. Finał okaże się prawdziwie zaskakujący. Maja wybierze dla niej kreację nieco nawiązującą do jej dawnego stylu. Jednak w tym wydaniu Justyna zaprezentuje się z gracją i klasą. Czy ciężka praca Mai zostanie przez bohaterkę doceniona?