Sablewskiej sposób na modę

sezon 9 odcinek 4

Sablewskiej sposób na modę 9

Jako nastolatka marzyła, aby zostać profesjonalną modelką. Drogę do kariery zamknęło jej macierzyństwo. Niespełnione marzenia postanowiła spełnić kilkanaście lat później. Dzisiaj mając 39 lat, Aga próbuje swych sił jako fotomodelka. Zdecydowanie ma do tego zadatki. Figury może jej pozazdrościć niejedna dwudziestolatka!

Agnieszka jest także zwolenniczką ziołolecznictwa. Na ziołach zna się doskonale i wierzy w ich niezwykłą moc. Maję Sablewską przywita nietypowo, bo w kuchni. Tam wypiją razem napar ze świeżo narwanych ziół. Następnie prowadząca pozna tajemnicę garderoby Agnieszki. W jej walizce znajdzie dość odważne kreacje. Bohaterka uwielbia kuse, wzorzyste sukienki i wysokie, kolorowe szpilki. Swojego stylu nie uważa za wulgarny, ale wręcz przeciwnie, oryginalny i bardzo kobiecy. Maja słusznie zauważa, że 39-latce taki styl nie do końca pasuje.

W półfinale zaproponuje Adze powrót do modowej przeszłości, a dokładniej do lat 70. Bohaterka zaprezentuje się w bardzo modnych w tym sezonie dzwonach, kwiatowych wzorach, a także w golfie. W ten sposób Maja spróbuję udowodnić jej, że seksapil kryje się nie tylko pod ubraniem. Wystarczy odpowiednio dobrana stylizacja, podkreślająca kobiece kształty. Finałowa kreacja to biało-czarny zestaw z asymetryczną spódnicą w roli głównej. Czy bohaterkę przekonają modowe porady Mai?