Sablewskiej sposób na modę

sezon 8 odcinek 3

Sablewskiej sposób na modę 8

Siła, determinacja i ambicja - te rzeczowniki doskonale opisują kolejną bohaterkę programu „Sablewskiej sposób na modę”, która w ciągu kilku miesięcy zrzuciła kilkanaście kilogramów. Obecnie Ania prowadzi aktywny styl życia i każdą wolną chwilę spędza na siłowni, gdzie intensywnie trenuje do zawodów. Jej pasją jest, dość mało popularny wśród kobiet, trójbój siłowy.  W tej dziedzinie sportu po roku trenowania kobieta zajęła czwarte miejsce w Mistrzostwach Polski. Dzięki aktywności fizycznej Ania może  pochwalić się nienaganną sylwetką, której niestety nie potrafi podkreślić odpowiednim ubiorem.

Pierwsze spotkanie z Mają odbywa się wyjątkowo nie w atelier, a na siłowni - w miejscu, w którym Ania rozwija swoją największą pasję. Nasza bohaterka prezentuje jeden z przykładowych treningów oraz opowiada o swojej miłości do sportu. Następnie Maja i Ania udają się do domu bohaterki, żeby zobaczyć ubrania Ani. Maja od razu zauważa, że największym problemem bohaterki jest robienie nieprzemyślanych zakupów. W jej szafie znajduje aż 31 t-shirtów. Niemodnych, z przypadkowymi nadrukami. Ania jest zdziwiona ich ilością i sama przyznaje, że wielu z nich nie zakładała na siebie od wielu lat. Podczas tego spotkania Maja pokazuje Ani, jak z rzeczy, które znajdują w jej szafie stworzyć modne i ciekawe stylizacje.

Kolejne spotkanie odbywa się w pracowni, do której Ania wkracza z uśmiechem na twarzy. Po chwili sama przyznaje:  „Zaczynam kolejny etap w swoim życiu” i bez skrępowania rozbiera się przed lustrem. Pewna siebie zaczyna opowiadać o swoich atutach. Zgrabną sylwetkę Ani, Maja postanowiła podkreślić stylizacjami inspirowanymi modą lat 40-tych. Koronki, spodnie z wysokim stanem oraz intensywne kolory to tylko niektóre z propozycji.

W finale Ania spotka się ze swoim mężem i synami. Jak zareagują na odmienioną, szczęśliwą żonę i mamę?