Sablewskiej sposób na modę

sezon 8 odcinek 12

Sablewskiej sposób na modę 8

Historia Magdy, ostatniej uczestniczki tego sezonu, adresowana jest do kobiet, które pragną raz na zawsze zerwać z przykrą przeszłością. Będąc nastolatką, Magda marzyła o tym, aby zgubić parę zbędnych kilogramów. Ich zrzucanie rozpoczęła od wprowadzenia w życie przeróżnych diet. Te niestety nie przynosiły pożądanych efektów. Wkrótce kobieta wkroczyła na niebezpieczną drogę odchudzania i popadła w bulimię. Na początku nie zdawała sobie sprawy z powagi sytuacji. Jednak z biegiem czasu zauważyła, jak choroba zmieniła jej umysł i ciało. Dziś Magda czuje, że pokonała swojego największego wroga - bulimię. Swoim udziałem w programie chce przestrzec innych przed tą wyniszczającą chorobą.

Maja zostaje przez swoją bohaterkę zaproszona do jej mieszkania. Niestety dla Magdy nie jest to przyjemna wizyta... Kiedy Maja zajrzy do jej szafy okaże się, że panuje w niej wręcz niewyobrażalny bałagan. Pierwszym zadaniem, jakie Magda otrzyma od Majki będzie zrobienie porządku, bo zdaniem Majki: porządek w szafie, to porządek w głowie.

Maja przeprowadza z Magdą poważną rozmowę. W ten sposób chce poznać jej historię i prawdziwe powody zgłoszenia się do programu. Mimo, że od napadów bulimii minęło kilka lat, prowadząca programu postanawia zadbać o swoją bohaterkę. Umawia ją z dietetykiem, który pomoże kobiecie ustalić odpowiednią dla niej dietę.

Zdecydowanie Magda ma poczucie stylu i widać, że nie boi się eksperymentować z modą. W związku z tym Maja przygotowuje dla niej istne szaleństwo modowe. Pastele i cekiny - to głównie zobaczymy w półfinale. Ostatnia stylizacja będzie dosyć odważna i bardzo kobieca.