Sablewskiej sposób na modę

sezon 8 odcinek 1

Sablewskiej sposób na modę 8

Ósmy sezon programu „Sablewskiej sposób na modę” rozpoczyna młoda, piękna, ale bardzo zakompleksiona mama 2-letniego synka. Malwina jest wysoka i bardzo szczupła, mierzy 180 cm wzrostu i waży zaledwie 51,5 kg. Chociaż niejedna z Pań pozazdrościłaby jej szczupłej sylwetki, ona sama w pełni jej nie akceptuje. Malwina kompletnie nie czuje się kobieco. To uczucie potęgują  jeszcze nieustanne docinki i uwagi osób trzecich. „Anorektyczka” to najczęstsze słowo, jakim jest określana. Każde spojrzenie przechodnia czy przypadkowy śmiech jest dla niej ciosem prosto w serce. Malwina panicznie boi się krytyki.

Maja pomoże bohaterce programu stawić czoła jej największym kompleksom. Przekona do akceptacji swojego wyglądu i wzbudzi poczucie własnej wartości. W pewnym momencie Malwina sama przyzna: „Lepiej wyglądam bez ubrania”. Te słowa zamkną przykry rozdział i rozpoczną nowy etap, do którego wejdzie z dumnie podniesioną głową.

W atelier naszej prowadzącej Malwina pozna tajniki mody. Maja pokaże jej kilka fantastycznych sztuczek, które pozwolą odwrócić uwagę od jej szczupłej sylwetki. Najlepszą radą w doborze ubrań będzie zachowanie proporcji: obcisła góra-luźny dół i na odwrót.  W finale nasza bohaterka  zapomni  o przykrościach i odkryje siebie na nowo.  Opuści pracownię Mai w pełni świadoma swojego piękna i przede wszystkim pewna siebie.