Sablewska od stylu. Na okazje

odcinek 9

Sablewska od stylu. Na okazje

W kolejnym odcinku „Sablewska od stylu. Na okazje" zobaczymy Mateusza - początkującego twórcę disco polo, który szuka stylizacji na randkę ze swoją narzeczoną Lilianą. Para jest razem od czterech lat. Również cztery lata temu Mateusz postanowił stworzyć solowy projekt muzyczny pod nazwą Mateusz M. Marzy mu się, aby ludzie śpiewali jego piosenki a przede wszystkim dobrze się przy nich bawili. Chociaż Lila lubi inny rodzaj muzyki i pasjonuje się sportami walki, para jest bardzo zgodna i prawie nigdy się nie kłóci.

Trudność w wybraniu stylizacji sprawia Mateuszowi dodatkowo jego wysoki wzrost. Dlatego, aby pomóc mu w wystylizowaniu się na randkę, Maja wybierze się do Otwocka, gdzie mieszka dzisiejszy bohater. Planuje tam zobaczyć jego garderobę. Maję zaskoczy jednak... jej rozmiar. Nic dziwnego – Mateusz zwykle spędza w niej zaledwie 45 sekund. Chociaż jest przystojnym młodym mężczyzną i marzy o karierze scenicznej, nie skupia się w ogóle na stylu i cała jego szafa to zaledwie kilkanaście wieszaków. Dlatego też Maja zabierze go do siebie do studia.

Towarzyszyć mu będzie Lila i przyszła teściowa, Bożena. Tu Mateusz zobaczy się w zupełnie innej niż dotychczas odsłonie – ulubione jeansowe kurtki i koszule Maja wymieni na t-shirt, marynarkę czy płaszcz. Po raz pierwszy Mateusz odważy się na pokazanie się w golfie. Okazuje się, że Maja zaskoczy Mateusza i to poczwórnie, nie tylko dobranymi stylizacjami. Mateusz dostanie kurtkę specjalnie dla niego ozdobioną jego imieniem, spersonalizowany męski naszyjnik, a także spotka się z gwiazdami muzyki disco polo: Sławomirem Świerzyńskim i Tomaszem Niecikiem.

W odcinku zobaczymy garść porad, jak za pomocą dodatków zmienić charakter garnituru na mniej lub bardziej formalne okazje.

„Sablewska od stylu. Na okazje” – o czym jest program?

Metamorfozy to specjalność Mai Sablewskiej. W swoim programie pokaże Polakom, jak ubrać się na specjalne okazje. Kobiety i mężczyźni dowiedzą się, w jaki sposób dobrać garderobę na chrzciny, śluby, urodziny czy inne ważne wydarzenia w życiu, które często są problematyczne. Czy uda jej się rozwiązać problem i odpowiedzieć na pytanie: „Co na siebie włożyć?” Maja zaproponuje stylizacje odpowiednie nie tylko do okazji, ale również idealne na każdą kieszeń.

W programie znajdzie się mnóstwo praktycznych porad oraz obecnych trendów.

„Sablewska od stylu. Na okazje” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN Style oraz online na platformie VOD player.pl