Sablewska od stylu. Na okazje

odcinek 8

Sablewska od stylu. Na okazje

Bohaterką kolejnego odcinka „Sablewska od stylu. Na okazje" jest 37-letnia Sylwia, właścicielka firmy budowlanej. Kobieta na co dzień czynnie pracująca na budowie, jest również mamą 11-letniego Collena i rocznej córeczki. Sylwia w związku z wykonywanym przez siebie zawodem, ubiera się wygodnie - głównie w leginsy i wyciągnięte swetry w kolorze czarnym. Uważa, że przez pracę w towarzystwie samych mężczyzn, zatraciła swoją kobiecość. Obecnie stara się zgubić zbędne kilogramy, które zostały po ciąży, dlatego jej szafa podzielona jest na 2 części: rzeczy, w których chodzi na co dzień i takie, do których musi jeszcze schudnąć. Sylwia ma niebawem stanąć na ślubnym kobiercu wraz z Radkiem - miłością jej życia. Okazją, na którą poszukuje stylizacji są jej własne poprawiny. Chciałaby wyglądać elegancko i z klasą.

Jednak Maja oprócz pomocy w wyborze sukni planuje także zaskoczyć swoją bohaterkę zapraszając do programu aż dwóch gości specjalnych. Dodatkowo w odcinku dowiemy się, jak jedną i tą samą sukienkę można ubrać na 5 całkiem różnych sposobów. Czy wielozadaniowa i energiczna Sylwia odnajdzie w programie niezwykle kobiecą stylizację?

„Sablewska od stylu. Na okazje” – o czym jest program?

Metamorfozy to specjalność Mai Sablewskiej. W swoim programie pokaże Polakom, jak ubrać się na specjalne okazje. Kobiety i mężczyźni dowiedzą się, w jaki sposób dobrać garderobę na chrzciny, śluby, urodziny czy inne ważne wydarzenia w życiu, które często są problematyczne. Czy uda jej się rozwiązać problem i odpowiedzieć na pytanie: „Co na siebie włożyć?” Maja zaproponuje stylizacje odpowiednie nie tylko do okazji, ale również idealne na każdą kieszeń.

W programie znajdzie się mnóstwo praktycznych porad oraz obecnych trendów.

„Sablewska od stylu. Na okazje” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN Style oraz online na platformie VOD player.pl