Sablewska od stylu. Na okazje

odcinek 7

Sablewska od stylu. Na okazje

Marta, bohaterka kolejnego odcinka programu na co dzień pracuje w kopalni jako sztygar. Jej praca odbywa się pod ziemią. Maja Sablewska nie odważyła się zjechać się do kopalni, jednak ekipie udało się odwiedzić Martę w pracy. Codzienny strój górniczki to wyłącznie jeansy i flanelowe koszule w kratę. Jej praca mocno definiuje sposób ubierania się.

Dziewczyna marzy, by z pomocą Mai wybrać idealną stylizację na randkę ze swoim ukochanym Krzyśkiem. Chłopak bardzo wspiera swoją partnerkę. Marta na randce z Krzysztofem widzi siebie w lekkiej, zwiewnej sukience. Czy taką kreację wybierze jako pierwszą?

Pasją dziewczyny jest jazda na motocyklu, która daje jej poczucie wolności. Od trzech lat Marta intensywnie jeździ, a nawet należy do grupy motocyklowej. Czy koleżanki z grupy motocyklowej dogadają się z mamą dziewczyny w kwestii wyboru kolejnej stylizacji dla Marty? I jak zareaguje chłopak na bardzo odważną propozycję kreacji dla swojej dziewczyny zaproponowaną przez Maję Sablewską?

„Sablewska od stylu. Na okazje” – o czym jest program?

Metamorfozy to specjalność Mai Sablewskiej. W swoim programie pokaże Polakom, jak ubrać się na specjalne okazje. Kobiety i mężczyźni dowiedzą się, w jaki sposób dobrać garderobę na chrzciny, śluby, urodziny czy inne ważne wydarzenia w życiu, które często są problematyczne. Czy uda jej się rozwiązać problem i odpowiedzieć na pytanie: „Co na siebie włożyć?” Maja zaproponuje stylizacje odpowiednie nie tylko do okazji, ale również idealne na każdą kieszeń.

W programie znajdzie się mnóstwo praktycznych porad oraz obecnych trendów.

„Sablewska od stylu. Na okazje” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN Style oraz online na platformie VOD player.pl