Sablewska od stylu. Na okazje

odcinek 6

Sablewska od stylu. Na okazje

Dzisiaj Maja zaskoczy wokalistkę rockową Gosię Nazar i pojawi się niespodziewanie na próbie jej zespołu. Gosia marzyła, aby wziąć udział w programie, bo razem z zespołem właśnie przechodzą metamorfozę muzyczną i uznała, że to też dobry moment na zmianę jej wizerunku scenicznego. Do tej pory zespół znany był jako Sonic i grał muzykę disco polo. Znaleźli się jednak w tym gatunku trochę przypadkiem. Zaczynali grając na weselach. Aby zwiększyć liczbę zleceń zgłosili się do talent show dla zespołów disco polo i doszli aż do finału programu. Jak sami mówią, wtedy wpadli w szufladkę. Małgosia, podobnie jak reszta członków zespołu, nie potrafi się jednak odnaleźć w tym gatunku. Postanowili więc zacząć robić to, co im w duszy gra i właśnie nagrywają swoje pierwsze rockowe single z nową nazwą – jako Gocha.

Prywatnie Małgosia jest żoną i mamą rocznej córeczki. Jest w niej absolutnie zakochana, tak jak w swoim mężu – Kamilu, który jest też członkiem zespołu. Kiedy ponad pięć lat temu Małgosia dołączyła do nich jako wokalistka, Kamil zastrzegł: „Tylko żadnych romansów w zespole, bo potem się na siebie poobrażacie". Jednak sam nie potrafił oprzeć się urokowi Gosi i już po trzech miesiącach wzięli ślub.

Maja od pierwszego spotkania z Małgosią zwróciła uwagę na kontrast pomiędzy mocnym głosem a skromnym wizerunkiem wokalistki. Mimo tego, że Gosia ma w szafie rzeczy bardzo dobre na scenę, zazwyczaj jednak wybiera legginsy i nie rzucającą się w oczy górę. Jak się okazuje, te ubrania zawdzięcza świetnemu gustowi męża, który zazwyczaj wybiera z nią stylizacje na zakupach. Gosia jednak bardzo przejmuje się opinią otoczenia i często brakuje jej odwagi, aby je potem założyć. Przed Mają czeka więc zadanie, aby ośmielić pełną uroku Gosię i przekonać do większej odwagi w stylizacjach.

W odcinku zobaczymy porady Mai, jak łączyć gorset z różnymi elementami garderoby, aby otrzymać ciekawy efekt.

„Sablewska od stylu. Na okazje” – o czym jest program?

Metamorfozy to specjalność Mai Sablewskiej. W swoim programie pokaże Polakom, jak ubrać się na specjalne okazje. Kobiety i mężczyźni dowiedzą się, w jaki sposób dobrać garderobę na chrzciny, śluby, urodziny czy inne ważne wydarzenia w życiu, które często są problematyczne. Czy uda jej się rozwiązać problem i odpowiedzieć na pytanie: „Co na siebie włożyć?” Maja zaproponuje stylizacje odpowiednie nie tylko do okazji, ale również idealne na każdą kieszeń.

W programie znajdzie się mnóstwo praktycznych porad oraz obecnych trendów.

„Sablewska od stylu. Na okazje” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN Style oraz online na platformie VOD player.pl