Sablewska od stylu. Na okazje

odcinek 5

Sablewska od stylu. Na okazje

Bohaterką jest 26-letnia Kamila, mama ośmiolatki. Kamila pochodzi z Bydgoszczy, jednak na co dzień mieszka w Anglii, gdzie pracuje jako kosmetyczna, która robi rzęsy i paznokcie. Świecidełka, perełki i dżety to jej słaby punkt, a do tego kocha czarne błyszczące leginsy. Z pomocą Mai chciałaby wybrać stylizację na urodziny swojej córki. Jej marzeniem jest być poważną, stylową mamą, gdyż do tej pory, wygląda jak siostra dziewczynki.

Jak być mamą z klasą? Czy bardzo gęste rzęsy faktycznie dodają klasy i stylu? Czy Kamila pozwoli Mai na całkowitą zmianę swojego wizerunku? W jaki sposób Maja wytłumaczy dziewczynie różnice pomiędzy marynarką a sweterkiem w perełki? Czy córeczce Kamili spodoba się nowy wygląd jej mamy?

„Sablewska od stylu. Na okazje” – o czym jest program?

Metamorfozy to specjalność Mai Sablewskiej. W swoim programie pokaże Polakom, jak ubrać się na specjalne okazje. Kobiety i mężczyźni dowiedzą się, w jaki sposób dobrać garderobę na chrzciny, śluby, urodziny czy inne ważne wydarzenia w życiu, które często są problematyczne. Czy uda jej się rozwiązać problem i odpowiedzieć na pytanie: „Co na siebie włożyć?” Maja zaproponuje stylizacje odpowiednie nie tylko do okazji, ale również idealne na każdą kieszeń.

W programie znajdzie się mnóstwo praktycznych porad oraz obecnych trendów.

„Sablewska od stylu. Na okazje” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN Style oraz online na platformie VOD player.pl