Sablewska od stylu. Na okazje

odcinek 4

Sablewska od stylu. Na okazje

Jola pochodzi z Gilowic koło Żywca, ma 27 lat i poszukuje pracy. Niestety zupełnie nie ma pomysłu jak się ubrać by dobrze wyglądać na rozmowie kwalifikacyjnej. Dodatkowo w wybraniu idealnego stroju przeszkadzają Joli jej krągłe kształty - nosi bowiem rozmiar 50. Poprosiła więc Maję, by pomogła jej dobrać odpowiednie ubrania, w których zrobi dobre wrażenie.

Jola dużo czasu spędza ze swoją mamą, Beatą, która zarzuca córce, że je zbyt dużo niezdrowych rzeczy, zamiast zadbać o siebie i zgubić parę kilogramów. Jola bardzo przejmuje się komentarzami mamy, jednak stara się znaleźć w sobie pozytywnych stron - lubi swoją twarz i pupę. W akceptacji swojej figury, bardzo pomogła Joli jej przyjaciółka, która namówiła ją, by wzięła udział w projekcie społecznościowym. Jola odważyła się wziąć udział w sesji fotograficznej dla kobiet size plus, co sprawiło, że spojrzała na siebie z innej perspektywy.

Na co dzień Jola ubiera się w szerokie bluzy i obcisłe jeansy, których jej mama, Beata, nie może zdzierżyć. Uważa, że na każde wyjście Jola zakłada bluzkę i obcisłe jeansy, koszulę i.. obcisłe jeansy! Maja nie uważa tego za zły pomysł, jednak jeśli chodzi o rozmowę kwalifikacyjną, wymyśliła coś specjalnego. Odpowiedni biustonosz i bielizna wyszczuplająca to dopiero początek, Maja wybierze takie ubrania, które zdecydowanie podkreślą atuty Joli.

Do studia z Jolą przyszły mama oraz koleżanka Patrycja. Czy Jola znajdzie alternatywę dla jeansów na rozmowę o pracę? Czy wyjdzie ze swojej strefy komfortu i odważy się zaszaleć z kolorem, jaki zaproponowała jej Maja?

Jaki jest odpowiedni makijaż do pracy, jak nadać charakterowi stylizacji aby nie wyjść z odpowiedniego dress codu na tę okazję oraz jak zmienia się charakter tej samej sukienki w zależności od torebki, opowie nam Maja i jej eksperci.

„Sablewska od stylu. Na okazje” – o czym jest program?

Metamorfozy to specjalność Mai Sablewskiej. W swoim programie pokaże Polakom, jak ubrać się na specjalne okazje. Kobiety i mężczyźni dowiedzą się, w jaki sposób dobrać garderobę na chrzciny, śluby, urodziny czy inne ważne wydarzenia w życiu, które często są problematyczne. Czy uda jej się rozwiązać problem i odpowiedzieć na pytanie: „Co na siebie włożyć?” Maja zaproponuje stylizacje odpowiednie nie tylko do okazji, ale również idealne na każdą kieszeń.

W programie znajdzie się mnóstwo praktycznych porad oraz obecnych trendów.

„Sablewska od stylu. Na okazje” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN Style oraz online na platformie VOD player.pl