Sablewska od stylu. Na okazje

odcinek 3

Sablewska od stylu. Na okazje

Bohaterką odcinka będzie 43-letnia Aneta, która na co dzień mieszka i pracuje w Siemiatyczach. Kobietę do programu zgłosiła córka, ponieważ chciałaby, aby Maja pomogła wybrać jej mamie stylizację na 23. rocznicę ślubu.

Aneta prowadzi własny butik z odzieżą, bo moda to jej pasja i uwielbia stylizować innych. W realizacji własnych pasji wspiera ją mąż Jarosław, który dopinguje żonę. Aneta nie lubi nosić tego, co wszyscy. Chciałaby być oryginalna i wyróżniać się stylem, natomiast bardzo boi się tego, co powiedzą i pomyślą o niej inni. Siemiatycze to małe, 15-tysięczne miasteczko, co jeszcze bardziej wzmaga obawy bohaterki.

Dużym kompleksem Anety są jej włosy. Całe życie marzyła o długich, pięknych włosach, jednak jej własne nie są w dobrej kondycji. Czy Aneta w programie zdecyduje się na metamorfozę?

Maja przygotuje również niespodziankę dla Nikoli – córki Anety. Jak zareaguje Jarosław na widok swoich odmienionych kobiet?

„Sablewska od stylu. Na okazje” – o czym jest program?

Metamorfozy to specjalność Mai Sablewskiej. W swoim programie pokaże Polakom, jak ubrać się na specjalne okazje. Kobiety i mężczyźni dowiedzą się, w jaki sposób dobrać garderobę na chrzciny, śluby, urodziny czy inne ważne wydarzenia w życiu, które często są problematyczne. Czy uda jej się rozwiązać problem i odpowiedzieć na pytanie: „Co na siebie włożyć?” Maja zaproponuje stylizacje odpowiednie nie tylko do okazji, ale również idealne na każdą kieszeń.

W programie znajdzie się mnóstwo praktycznych porad oraz obecnych trendów.

„Sablewska od stylu. Na okazje” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN Style w niedziele o 12:15 oraz online na platformie VOD player.pl