Sablewska od stylu. Na okazje

odcinek 2

Sablewska od stylu. Na okazje

W tym odcinku gościem Mai Sablewskiej będzie 27-letni Marcin, stylista fryzur z Łodzi. Pewnego dnia Maja odwiedza go w salonie z prośbą o poprawienie fryzury. Prowadząca spotyka bohatera w jego zwyczajowym stroju codziennym – białym T-shircie. Kiedy prosi Marcina o pokazanie zawartości szafy okazuje się, że z i tak niewielu znajdujących się tam ubrań, tych we właściwym rozmiarze jest zaledwie kilka. Nieodpowiedni rozmiar garderoby Marcina to pewnie wynik tego, że chłopak od momentu wyprowadzenia się z domu rodzinnego przytył 30 kg. Jak sam mówi, jest to efekt złej diety.

Marcinowi zależy, żeby wyglądać stylowo, by robić wrażenie na swoich klientkach, jak przystało na stylistę fryzur. Marcin w programie Mai Sablewskiej poszuka odpowiedniego dla siebie stroju do pracy. Dzięki cennym radom prowadzącej dowie się, w jaki sposób zatuszować wystający brzuch, ale przede wszystkim, jak wyglądać modnie. Bohater zdradza, że ikoną stylu jest dla niego Rafał Maślak. Czy przemiana bohatera wzbudzi aprobatę jego idola w finale? Jakie jeszcze niespodzianki przygotowała dla bohatera prowadząca? Czy Marcinowi spodoba się stylizacja wybrana mu przez przyjaciół?

„Sablewska od stylu. Na okazje” – o czym jest program?

Metamorfozy to specjalność Mai Sablewskiej. W swoim programie pokaże Polakom, jak ubrać się na specjalne okazje. Kobiety i mężczyźni dowiedzą się, w jaki sposób dobrać garderobę na chrzciny, śluby, urodziny czy inne ważne wydarzenia w życiu, które często są problematyczne. Czy uda jej się rozwiązać problem i odpowiedzieć na pytanie: „Co na siebie włożyć?” Maja zaproponuje stylizacje odpowiednie nie tylko do okazji, ale również idealne na każdą kieszeń.

W programie znajdzie się mnóstwo praktycznych porad oraz obecnych trendów.

„Sablewska od stylu. Na okazje” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN Style w niedzielę o 12:15 oraz online na platformie VOD player.pl