Sablewska od stylu. Na okazje

odcinek 12

Sablewska od stylu. Na okazje

Bohaterka tego odcinka to 43-letnia Agnieszka, która na co dzień mieszka i pracuje w Warszawie. Zgłasza się do Mai, gdyż chciałaby, żeby prowadząca pomogła wybrać jej idealną stylizację na nietypową okazję. Agnieszka 3 tygodnie temu odkryła, że po 24 latach małżeństwa została oszukana przez swojego męża. Zdecydowała, że to koniec związku. Jej cały świat się zawalił. Teraz chciałaby, by Maja pomogła wybrać jej najlepszą stylizację na sprawę rozwodową, by jej mąż zobaczył, jak wiele stracił.

Maja postanowiła nieoczekiwanie odwiedzić Agnieszkę, by sprawdzić, co kobieta posiada w swojej szafie. Bohaterka twierdzi, że nie chodzi w jeansach, gdyż ich zwyczajnie nie ma, a tymczasem prowadząca znajduje w jej szafie aż 9 par takich spodni.

Prowadzącej zależy, by dzięki programowi Agnieszka odzyskała pewność siebie i zaczęła nowe życie. Postanowiła spełnić szereg jej marzeń, a wszystko po to to, by bohaterka odzyskała wiarę w siebie. Kobietę wspierają także córka oraz przyszła synowa, które motywują ją do działania.

Przy pomocy szeregu specjalistów, a także wielu niespodziankom Agnieszka będzie w finale programu wyglądać olśniewająco!

„Sablewska od stylu. Na okazje” – o czym jest program?

Metamorfozy to specjalność Mai Sablewskiej. W swoim programie pokaże Polakom, jak ubrać się na specjalne okazje. Kobiety i mężczyźni dowiedzą się, w jaki sposób dobrać garderobę na chrzciny, śluby, urodziny czy inne ważne wydarzenia w życiu, które często są problematyczne. Czy uda jej się rozwiązać problem i odpowiedzieć na pytanie: „Co na siebie włożyć?” Maja zaproponuje stylizacje odpowiednie nie tylko do okazji, ale również idealne na każdą kieszeń.

W programie znajdzie się mnóstwo praktycznych porad oraz obecnych trendów.

„Sablewska od stylu. Na okazje” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN Style oraz online na platformie VOD player.pl