Sablewska od stylu. Na okazje

odcinek 11

Sablewska od stylu. Na okazje

Do udziału w kolejnym odcinku Maja zaprosiła znaną z kontrowersyjnego stylu bycia celebrytkę, Agnieszkę Orzechowską. Maja zapragnęła sprawdzić, jaka jest na co dzień polska Angelina Jolie i poznać jej drugą twarz. Dlatego postanowiła odwiedzić ją i zajrzeć do jej szafy. Agnieszka wyszła na powitanie Mai razem ze swoim ukochanym pupilem – małpką.

Modelka poprosiła o wystylizowanie na kolację z przyjaciółmi. Maja zdecydowała się pokazać Agnieszkę w bardziej naturalnej i eleganckiej odsłonie. Wyrzuciła z jej szafy elementy, które były najbardziej wyzywające i tandetne – koniec z kabaretkami, zbyt głębokimi dekoltami i przykusymi spódniczkami.

W studio Agnieszka pozbyła się doczepów a na jej twarzy zagościł delikatny makijaż. Ten piękny efekt metamorfozy podziwiali przyjaciele, którzy towarzyszyli Agnieszce, między in. polski Ken – Michał Przybyłowicz. Czy Agnieszce spodoba się zmiana zaproponowana przez Maję, czy jednak nadal będzie chciała pozostać polską Angeliną Jolie?

„Sablewska od stylu. Na okazje” – o czym jest program?

Metamorfozy to specjalność Mai Sablewskiej. W swoim programie pokaże Polakom, jak ubrać się na specjalne okazje. Kobiety i mężczyźni dowiedzą się, w jaki sposób dobrać garderobę na chrzciny, śluby, urodziny czy inne ważne wydarzenia w życiu, które często są problematyczne. Czy uda jej się rozwiązać problem i odpowiedzieć na pytanie: „Co na siebie włożyć?” Maja zaproponuje stylizacje odpowiednie nie tylko do okazji, ale również idealne na każdą kieszeń.

W programie znajdzie się mnóstwo praktycznych porad oraz obecnych trendów.

„Sablewska od stylu. Na okazje” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN Style oraz online na platformie VOD player.pl