Sablewska od stylu. Na okazje

odcinek 10

Sablewska od stylu. Na okazje

Tym razem z prośbą o pomoc do Mai Sablewskiej zgłasza się Iwona Węgrowska. Kobieta ma problem ze swoim wizerunkiem, chciałaby wyglądać poważniej, mniej wyzywająco. Wokalistka szykuje nowy singiel w innym niż jej dotychczasowe utwory stylu. W związku z tym chciałaby znaleźć również stylizacje, które podkreślą ten rodzaj muzyki, a także pozwolą zmienić jej dotychczasowy wizerunek. Iwona to również matka, co także chciałaby podkreślić swym strojem.

Maja Sablewska pokaże Iwonie w odcinku, jak silnym i ważnym medium w kreowaniu wizerunku publicznego jest Instagram, którego Iwona do tej pory nie używała. Kobieta zachwycona radami Mai zaproponuje jej współpracę... co na to prowadząca?

W odcinku usłyszymy także najnowszy utwór Iwony Węgrowskiej, a jej wizerunek po metamorfozie naprawdę zachwyci.

„Sablewska od stylu. Na okazje” – o czym jest program?

Metamorfozy to specjalność Mai Sablewskiej. W swoim programie pokaże Polakom, jak ubrać się na specjalne okazje. Kobiety i mężczyźni dowiedzą się, w jaki sposób dobrać garderobę na chrzciny, śluby, urodziny czy inne ważne wydarzenia w życiu, które często są problematyczne. Czy uda jej się rozwiązać problem i odpowiedzieć na pytanie: „Co na siebie włożyć?” Maja zaproponuje stylizacje odpowiednie nie tylko do okazji, ale również idealne na każdą kieszeń.

W programie znajdzie się mnóstwo praktycznych porad oraz obecnych trendów.

„Sablewska od stylu. Na okazje” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN Style oraz online na platformie VOD player.pl