Rozmowy w toku

odcinek 2654

Rozmowy w toku

Nie mogli opędzić się od paparazzi, mieli rzesze fanów na portalach, nie musieli martwić się o pieniądze, korzystali z popularności. Mieli swoje 5 minut. Ile zmieniło się w ich życiu?

Iga Wyrwał – polska fotomodelka, rozmiar biustu: G. „Posiadaczka najpiękniejszych piersi świata” - taki tytuł przyznał jej jeden z branżowych tygodników w 2008, kiedy miała lat 19.  Jej rozbierane zdjęcia pojawiały się w amerykańskim Playboyu  i innych zagranicznych i polskich magazynach.  Popularność, którą zdobyła za sprawą swoich piersi zapewniła jej też miejsce w programie Taniec z Gwiazdami.

Najbardziej znana Izabela w Polsce? To oczywiście Izabel Marcinkiewicz z domu Olchowicz. Po zaledwie roku znajomości 28-letnia pochodząca z Brwinowa dziewczyna została żoną byłego premiera Kazimierza Marcinkiewicza. W mediach zawrzało. Atmosferę podgrzewał fakt, że w trakcie związku z Izabelą rozwiódł się z żoną. Byli nierozłączni i nie wstydzili się okazywać swoich uczuć ….  Cała Polska była w szoku, kiedy okazało się, że Izabel i Kazimierz mają kryzys w małżeństwie, a potem, - że planują rozwód…