Rozmowy w toku

odcinek 2652

Rozmowy w toku

Dziewczyny, które zaraz poznacie mieszkają nawet po 100, 200 kilometrów od swoich chłopaków. Nie mają nad nimi kontroli i dlatego boją się, że są zdradzane.  Panów zbadaliśmy wykrywaczem kłamstw. Ile par dziś się rozpadnie bo podejrzenia dziewczyn okażą się słuszne?

Dominika do niedawna spędzała z dala od swojego chłopaka tylko weekendy. Kilka tygodni temu wyjechała  do Zakopanego, do rodziców. Jednak prawdziwa rozłąka dopiero przed nimi bo Edward planuje wyjazd do Austrii.

Tomek nie mieszka ze swoją dziewczyną Moniką, bo jego domem praktycznie jest… TIR, którym jeździ w trasy po Europie. Do tej pory wynikały z tego same kłopoty.

Sylwia jest z Arturem od ponad roku. Na początku była spokojna – mieszkali w jednym mieście i codziennie umawiali się na randki. „Schody” zaczęły się, kiedy Artur stracił pracę i przeprowadził się do rodziców.

Jola zakochała się w Nigeryjczyku. To dla niego odwołała ślub na 4 dni przed ceremonią.  Za tydzień ma brać ślub z Jimmym, ale  wcześniej chce coś sprawdzić.