Rozmowy w toku

odcinek 2650

Rozmowy w toku

Moja córka jest piękna, ma idealne wymiary, powinna zostać fotomodelką – tak mówią mamy, które dziś poznacie. Dziewczyny już stawiają swoje pierwsze kroki przed obiektywem, ale czy zrobią karierę? To oceni nasza ekspertka.

21- letnia Marika ma już na koncie udział w konkursie piękności w lokalnej gazecie i tytuł vice miss. Jej mama Ilona wierzy, że niedługo zrobi też karierę jako fotomodelka, a wtedy ona zostanie jej managerką…

19-letnia Wiktoria od 5 lat próbuje odnieść sukces w modelingu. Wspiera ją w tym mama, która zainwestowała w jej karierę już 20 tysięcy złotych. Na co wydała aż tyle pieniędzy?

Sylwia od kilku miesięcy namawia swoją córkę, żeby została fotomodelką. Paulina postanowiła spróbować i właśnie się przygotowuje do swojej pierwszej sesji zdjęciowej. Jak oceni ją nasza ekspertka?

21 letnia Darina przyjechała do Polski z Ukrainy, żeby zrobić międzynarodową karierę fotomodelki. Dzisiaj może się już pochwalić naprawdę profesjonalnym portfolio. Mama Dariny – Alla od dziecka przygotowywała ją do tej roli...