Rozmowy w toku

odcinek 2646

Rozmowy w toku

Wiele młodych dziewczyn marzy o tym, żeby być żonami. Dziewczyny, które dziś poznacie marzą o tym, żeby zapomnieć ten czas, kiedy były żonami. Dopiero po rozwodzie poczuły, że żyją i rozkwitają.
Czy takie szczęśliwsze, bardziej kobiece i radosne stały się też bardziej atrakcyjne dla mężczyzn? To oceni nasza męska loża komentatorów, składająca się w całości z mężczyzn, którzy są singlami szukającymi związku.

Justyna po rozwodzie postanowiła zmienić w życiu wszystko, nie tylko swój pseudonim artystyczny, bo kiedyś była Buenos Ares, dziś jest Buenos. Jak sama twierdzi, dopiero po rozwodzie mogła zacząć się realizować artystycznie. Co ją tak wstrzymywało?

Asia po rozwodzie odkryła w sobie ogromne pokłady kobiecości, a nawet seksapilu, bo zaczęła się rozbierać przed obcymi facetami… pozując do erotycznych zdjęć i nie chce za to żadnych pieniędzy. Dlaczego więc to robi?

Grażyna po rozwodzie miała poczucie klęski i fatalną samoocenę. Spróbowała z portalami matrymonialnymi i odbyła ponad 70 randek w ciągu roku. Wtedy znowu poczuła się atrakcyjna i doceniana. Czy wreszcie znalazła swoją drugą połówkę?