Rozmowy w toku

odcinek 2640

Rozmowy w toku

Co zrobić, żeby zachować formę w ciąży? Ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć – tak twierdzą dziewczyny, które pojawią dziś w studiu u Ewy. Tylko czy każde ćwiczenie jest dozwolone w ciąży? To oceni nasza ekspertka Edyta.

Marta pierwszą ciążę poroniła, dlatego w drugiej postanowiła się oszczędzać. Jednak dziś jest w 7 miesiącu ciąży i ćwiczy, a nawet prowadzi dalej zajęcia w klubie fitness. Czy Marta się nie boi?

Kasia jest w czwartym miesiącu ciąży i zamierza ćwiczyć do samego porodu, bo jak nie ćwiczy to jest wściekła. Przebiegła nawet maraton górski będąc w ciąży. Dlaczego tak ryzykuje?

Katarzyna, trenerka personalna, jest w szóstym miesiącu ciąży i jak mantrę powtarza, że musi ćwiczyć codziennie i dawać przykład swoim klientkom. One nazywają ją nawet „Kasia – Kat”. Po co Kasia tak się katuje?

Jeszcze 6 lat temu Patrycja, opowiadała Ewie jak się przygotowuje do kolejnych zawodów kulturystycznych. Rok później zakochała się i postanowiła założyć rodzinę. Dzisiaj jest mamą 3 letniej Poli i jest w dziewiątym miesiącu drugiej ciąży. Jakie ćwiczenia teraz wykonuje?

Ania jest mamą półtorarocznego Aleksa. Do 7 miesiąca ciąży ćwiczyła tak, jakby wcale nie spodziewała się dziecka: 4 razy w tygodniu siłownia, rower i maraton na rolkach. Dlaczego sobie nie odpuściła?