Rozmowy w toku

odcinek 2639

Rozmowy w toku

Czy twoje dziecko podbiera ci pieniądze z portfela? Wynosi z domu cenne przedmioty? Zostało przyłapane na kradzieży w sklepie? Boisz się, że niedługo trafi przez to do zakładu poprawczego, a z czasem do więzienia? Jeśli na co najmniej jedno pytanie odpowiedziałaś twierdząco -  powinnaś obejrzeć ten program.

Oskar pierwszej kradzieży dopuścił się jako… przedszkolak. Dziś ma 10 lat i na tym jednym dziecinnym wybryku nie poprzestał. Do studia przyjechał razem ze swoją mamą Agnieszką - czy nasz ekspert pomoże zrozumieć Oskarowi, że kradzież jest zła?

Kasia wie, że w domu jej portfel nie jest bezpieczny. Nie tylko zresztą portfel musi chronić przed dziećmi… Co na to Mateusz i Weronika?

Olimpia boi się o 15 -letniego syna  i o 10 - letnią córkę. Podejrzewa, że oboje kradną. Zastanawia się, czy okradają tylko ją, czy może też innych. Andrzej i Andżelika mają swoje zdanie na ten temat. Jakie?
Agnieszka poszła na policję, kiedy odkryła, że  jej, 13 -letni wtedy, syn ukradł jej firmowe buty. Michał ma żal do mamy, że wolała na niego "donieść" niż spokojnie porozmawiać. Czy wizyta na komisariacie rzeczywiście pomogła i Michał przestał kraść?