Rozmowy w toku

odcinek 2613

Rozmowy w toku

Co byś zrobiła gdyby twoja córka lub siostra związała się z chłopakiem, który był w więzieniu? Goście, którzy pojawią się w naszym studio uważają, że taka miłość nie ma sensu i że ci, którzy już raz zeszli na przestępczą ścieżkę, niedługo na nią wrócą. Tylko jak to wytłumaczyć zakochanej kobiecie?

Ariel został skazany na 5 lat więzienia za kradzież z włamaniem, zniszczenie cudzego mienia oraz bójki. Wyszedł po 4 latach i wciąż jest na okresie próby. Wkrótce po wyjściu z zakładu karnego związał się z Anetą, a to nie podoba się jej bratu….

Remik rok temu ukradł ze sklepu 3 butelki alkoholu. Za ten wybryk dostał wyrok w zawieszeniu i miał do odrobienia 40 godzin prac społecznych. Nie wywiązał się z tego i w efekcie na 2 tygodnie trafił za kratki. Jego dziewczyna Andżelika nie widzi problemu w tym, że jej chłopak dorobił się wyroku. A co na to jej przyjaciółka Martyna, która przyjechała razem z nimi do naszego studia?

Patrycja związała się z chłopakiem, który w więzieniu spędził w sumie prawie 10 lat. Patrycja przyjechała do nas z siostrą i jej chłopakiem, którzy chcą wybić Patrycji z głowy tę znajomość… Kogo wybierze Patrycja – rodzinę, czy chłopaka?

Zbyszek został skazany na zabójstwo 73 letniej lekarki, od której wynajmował mieszkanie. Zabójca uderzał kobietę twardym przedmiotem w głowę, a potem dusił. Zbyszek usłyszał, wyrok 25 lat więzienia. W celi spędził w sumie 3 lata zanim usłyszał wyrok uniewinniający. Jednak nim wyszedł na wolność rozpadło się jego małżeństwo, a jego żona zaszła w ciążę z innym mężczyzną…