Rozmowy w toku

odcinek 2610

Rozmowy w toku

Udany podryw – to ich specjalność. Każdy z nich jest przekonany, że ma niezawodny sposób na kobiety – mistrzowie podrywu, bo o nich mowa, zagoszczą w naszym studiu. Nasza damska loża podda chłopaków testom, które pokażą, czy rzeczywiście mają powodzenie…

Grzegorz ma sprawdzony sposób na to, żeby w klubie upolować dziewczynę – został pewnym siebie samcem alfa. Jak to wygląda w praktyce?

Kamil kilka miesięcy temu rozstał się z dziewczyną. Nie odpoczywa po związku, ale nieustannie podrywa. Nie po to, żeby znów mieć dziewczynę, ale żeby podrywać. Wykorzystuje przy tym cały wachlarz psychologicznych trików. Jakich?

Łukasz jest bezrobotny i aktualnie utrzymuje go mama, ale nie przeszkadza mu to udawać menadżera znanych gwiazd i tak podrywać dziewczyny w dyskotekach. W swoim repertuarze ma też jeszcze kilka innych ściem…

Robert 2 lata temu wykonał zabieg wazektomii, żeby móc bez obaw o ciążę sypiać z dziewczynami, które podrywa na dyskotekach. A podrywa je na taniec. Czy rzeczywiście jest tak dobry jak mówi?