Rozmowy w toku

odcinek 2608

Rozmowy w toku

„Facet jedzący mięso to zabójca”, „nie ma serca i wyższych uczuć, więc nie mogę się z nim związać” - tak o mężczyznach, którzy lubią schabowe mówią dziewczyny, które poznacie w programie. Wegetarianki i Weganki staną z mięsożercami twarzą w twarz.

Gosia od 12 lat jest weganką, – czyli nie je mięsa ani żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego  Gosi marzy się wspólne gotowanie z ukochanym, jednak na razie na randkach trafia – jak sama mówi - na oszustów. Czy Tomek  też będzie próbował ją oszukać?

Natalii marzą się wegetariańskie kolacje we dwoje, ale na razie słyszy od mężczyzn, że jest nienormalna. Wojtka, który jest zatwardziałym mięsożercą też chce jej coś powiedzieć...

Karolina wegańskiej kuchni nauczyła się od swojego chłopaka. Jednak dziś jest sama. Dlaczego?

Adam, mówi otwarcie, że jest w stanie poświęcić dla kobiety wiele, ale czy poświęci mięso?

Patrycja jedenaście lat temu przestała jeść mięso, a dwa i pół roku temu zrezygnowała też ze wszystkiego, co pochodzi od zwierząt. Jest przekonana, że veganka może znaleźć sobie partnera. Co prawda ostatni związek z veganinem trochę odchorowała, ale w tej chwili jest gotowa na nową miłość Tak przynajmniej mówi, kiedy tłumaczy powody przeprowadzki do większego miasta. Niestety randki, na których była w ostatnim czasie to jeden wielki niewypał.

Jaka jest szansa na to, że Patrycja znajdzie i „przerobi” mięsożercę na weganina?

Ewa zapyta o to Mariusza, który nie wyobraża sobie dnia bez jak to mówi „mięsnego wkładu”

Czy dziewczyny zdołają przekonać mężczyzn do swoich racji, kiedy wspólnie pójdą na kolację w ciemnościach?