Rozmowy w toku

odcinek 2601

Rozmowy w toku

Wyprasowana koszula, kanapki zrobione do pracy, a potem ciepły obiad na stole - ogólnie porządek w domu. Dla mężczyzn, których poznacie w programie to tylko marzenia, bo ich kobiety wolą zajmować się wszystkim, tylko nie domem. Panowie narzekają na swoje partnerki i narzeka na swoją kobietę także Sławomir w piosence „Megiera”. W programie – prócz wykonania swojego hitu – Sławomir i jego żona Kejra udzielą kilku cennych rad gościom Ewy!

Jędrzej nie potrafi zmobilizować Moniki, żeby zajmowała się domem. Choć są parą prawie 3 lata, to zamieszkali ze sobą dopiero 3 miesiące temu. Od tej pory Jędrzej przejął w domu etat sprzątaczki.

Mateusz poznał Gosię dopiero pół roku temu, a mieszkają razem już 4 miesiące. Zapowiadało się, że będą razem na poważnie. Dziś Mateusz nie jest taki pewien tego, czy to będzie taki udany związek.

Po roku związku przez Internet zakochany Mirek rzucił życie za granicą, żeby zamieszkać z Andżeliką. Dziś, po pół roku wspólnego mieszkania czuje się nieco oszukany, bo okazało się, że Andżelika zamiast regularnie sprzątać upycha pranie  i brudne naczynia do komórki lokatorskiej obok ich mieszkania.

Wszystkie panie zgodziły się na eksperyment – spędzą dobę w skansenie, poznając obowiązki chłopek sprzed 100 lat. Czy to przekona je do utrzymywania czystości w swoich domach?