Rozmowy w toku

odcinek 2600

Rozmowy w toku

Początkujący modele i modelki. One spędzają czas na długich sesjach, oni podobają się wszystkim dziewczynom, a ich drugie połówki podejrzewają ich o zdrady. Dlatego w programie sprawdzimy wierność modeli i modelek na wykrywaczu kłamstw.

Magda czuje, że już się nie podoba swojemu chłopakowi modelowi i podejrzewa, że spotyka się z dziewczynami za jej plecami i może nawet ją zdradza.

Karol twierdzi, że nie zdradził Magdy, ale naprawdę ma już dość jej zazdrości, która przeszkadza mu robieniu kariery, która jest dla niego najważniejsza. Co zdecyduje Karol?

Milena bardzo, ale to bardzo chce zostać profesjonalną modelką. Dla Michała, jej chłopaka, to pragnienie oznacza zdradę, bo jeśli fotograf proponował jej seks za zdjęcia to nie wierzy, że mu odmówiła.Milena rzeczywiście chce się wybić w modelingu, ale utrzymuje, że nigdy zdradziła Michała. Czy wariograf potwierdzi jej wersję?

Olga i Dima 3 lata temu przyjechali z Ukrainy do Polski na studia. Olga, po przeprowadzce, ciągle słyszała od znajomych, że powinna zostać modelką. Posłuchała ich rad i zaczęła pozować do zdjęć, a Dima zaczął podejrzewać, że Olga go zdradza, bo na zdjęciach jest prawie naga. Czy Olga przespała się z fotografem?

Kilka miesięcy temu Bartek w tym studiu złościł się na Andżelikę, bo ona ciągle wrzucała selfie na swój profil. Andżelika tłumaczyła, że robi to z nudów, bo Bartek wszystkiego jej zabrania. Po programie Bartek wziął sobie do serca słowa Karola i dał Andżelice więcej swobody i teraz, według Bartka, Andżelika spotyka się potajemnie z chłopakami i go zdradza.

Andżelika twierdzi, że ma czyste sumienie, ale sytuacja się pogorszyła, bo Bartek ciągle robi jej awantury, więc ma zamiar mu dziś udowodnić, że go nie zdradza. Co pokażą wyniki badania?