Rozmowy w toku

odcinek 2598

Rozmowy w toku

Straciły głowę dla chłopaków z drugiego końca świata. I mimo, że dzieli ich religia, język, obyczaje to nie wymieniłyby by ich na żadnego Polaka.

Agnieszka zostawiła męża, bo zakochała się w Hindusie. Jest od niego starsza o 9 lat. Razem – w Wielkiej Brytanii wychowują córkę – Blankę.
Iwona zakochała się od pierwszego wejrzenia, mimo że okoliczności, w których spotkała miłość życia nie były zbyt romantyczne…. Strzała amora trafiła ją w strzeżonym ośrodku dla cudzoziemców. I to właśnie tam wzięła ślub z Anandem –chłopakiem z Indii….dziś mieszkają już razem.
Marzena, kobieta po 40-tce, wychowywała samotnie ośmioro dzieci - wydawałoby się, że ta gromadka to cały jej świat. No bo jak tu znaleźć czas na cokolwiek innego. Jednak od roku jej życie zupełnie się zmieniło. Marzena związała się z młodszym o 18 lat. Pakistańczykiem Saidem. Ślub wzięli po 6 miesiącach znajomości. Na ile dobraną są parą?
Ada w tajemnicy przed mamą przeszła na islam jako 15-latka. Dziś po nieudanych związkach zarówno z Polakiem, jak i muzułmaninem jest szczęśliwą żoną Pakistańczyka Irfana, z którym od niedawna mieszka w Szwecji.