Rozmowy w toku

odcinek 2596

Rozmowy w toku

Przystojny sportowiec z powalającym uśmiechem – jednym słowem młody bóg – no i przede wszystkim sławny. O takim mężczyźnie marzą dziewczyny, które poznacie w programie. Jakie mają szanse i czy nadają się na dziewczynę znanego sportowca? To pomoże nam sprawdzić Robert Burneika znany, jako Hardkorowy Koksu, który od niedawna jest singlem.

Angelika marzy o życiu u boku znanego piłkarza, dlatego wszystkich innych zainteresowanych nią chłopaków odprawia z kwitkiem. Jak długo zamierza czekać na swojego „króla strzelców”?

Luiza marzy o wysportowanym brunecie o piwnych oczach, który musi być na tyle sławny i bogaty, żeby mogła u jego boku zrobić karierę. Gdzie takich szuka?

Ewelina, żeby spełnić marzenia o przystojniaku w stylu Beckhama, koniecznie z kaloryferem na brzuchu, przeprowadziła się z wioski do dużego miasta. Jak zarzuca przynętę na swoje gwiazdy?

Paulina marzyła o tym, żeby umawiać się z piłkarzem i to jej się udało. Dziś randkuje z Kamilem z okręgowego klubu sportowego, ale jak to się mówi – apetyt rośnie w miarę jedzenie – i Paulina mierzy wyżej. W kogo tym razem?

Kasia brzydzi się mężczyznami bez mięśni i z lekkim brzuszkiem, dlatego że sama spędza na siłowni po kilka godzin, a na jej ciele nie ma grama tłuszczu. Jej ideał to znany sportowiec, skrojony na wzór Rafała Maślaka. Dlaczego jeszcze nie upolowała tego jedynego?