Rozmowy w toku

odcinek 2593

Rozmowy w toku

Mężczyźni, których za chwilę poznacie, mają już dość prania, prasowania, gotowania i usługiwania swoim kobietom. Dziś postanowili wycenić swoją pracę i żądać pieniędzy albo podziału obowiązków. Jak im pójdą negocjacje?

Oskar twierdzi, że ma w zasadzie 3 etaty – jeden to praca, drugi to szkoła, a trzeci to zajmowanie się domem!

Natalia przyznaje, że nieźle się ustawiła i nie zamierza w tym układzie niczego zmieniać. A jak Oskar marudzi, że już nie wyrabia i jest zmęczony to Natalia ma swoje sposoby, żeby go zmusić do sprzątania. Jak Natalia urabia Oskara?

Pensja Sylwka musi wystarczyć na utrzymanie całej rodziny. To nie daje mu gwarancji, że w domu odpocznie, bo jak wraca z pracy to musi ogarnąć dom, wyprać i ugotować.

Magda nawet kanapki sobie sama nie zrobi tylko czeka na chłopaka, a sprzątać i prać nie będzie, bo się boi pralki i odkurzacza. Co tak przeraża Magdę w tych urządzeniach?

Wojtek rok temu na własne życzenie został Panią domu, bo jego dziewczyna nie sprząta, nie zmywa naczyń, nie gotuje. Dlaczego Ania głównie zajmuje się leżeniem na kanapie i przeglądaniem stron w Internecie?

Ania wyznaje w życiu jedną zasadę, że „nigdy nie będę usługiwała facetowi i nie rozumiem, o co Michał się tak piekli, bo od początku o tym wiedział, a jak mu się nie podoba to niech s