Rozmowy w toku

odcinek 2587

Rozmowy w toku

Kobiety, które gościć będziemy w studio są przekonane, że ich partnerzy zdradzili. I to wtedy, kiedy one stęsknione czekały na nich tu w kraju. Zgodziły się na rozłąkę, bo oni mieli z zagranicy przywieźć pieniądze.

Chłopak Marty pół roku pracował w Holandii. Marta miała złe przeczucia, już kiedy wyjeżdżał. Kazała mu przysięgać, że jej tam nie zdradzi i ciągle upewniała się, czy dotrzyma słowa. Mariusz wrócił do Polski, a Marta jest pewna, że nie był jej tam wierny… Co na to sam Mariusz?

Sylwia prawie 3 lata temu wyszła za mąż za młodszego od siebie o 10 lat Chorwata Vjekoslava. Vjeko, co jakiś czas wyjeżdża na zarobek do swojej kraju, a wtedy Sylwia odchodzi od zmysłów…

Adrian 3 lata temu wyjechał na stypendium do Londynu. Dziś jeździ tam do pracy. Ale jego dziewczyna jest przekonana, że po godzinach ją zdradza.

Waldek jest artystą – malarzem i rzeźbiarzem. Co pół roku wyjeżdża do Francji i tam sprzedaje swoje dzieła. Nie byłoby w tych wyjazdach nic niepokojącego, gdyby nie to, że za każdym razem, kiedy tam jest, spotyka się z córką i byłą żoną. Dla Wiesi, jego partnerki, to zbyt wiele…

Jak było naprawdę? Dzięki badaniu wykrywaczem kłamstw dowiemy się, którzy z panów byli wierni, a którzy niestety nie…
Dzięki temu, że wszystkich gości przed programem podpięliśmy też do pulsometru, dowiemy się, kogo bardziej zżera stres tych, których badamy dziś na wariografie czy tych, którzy o to badanie prosili….