Rozmowy w toku

odcinek 2584

Rozmowy w toku

Związek z alkoholikiem jest jak siedzenie na tykającej bombie. Nigdy nie wiesz, kiedy wybuchnie, z jaką siłą i jak duże będą straty. Kobiety, które zaraz poznacie znają ten stan doskonale. Tylko czy ich partnerzy potrafią jeszcze spojrzeć na siebie „trzeźwym” okiem?

Mariusz kiedyś trenował karate, robił ilustracje do książek i miał studio tatuażu. Obecnie codziennie się upija, bo żona jest w pracy, a on się czuje samotny.

Wioleta przez 5 lat ukrywała przed rodziną problem, jaki jej mąż ma z alkoholem, bo było jej wstyd. Dziś ma już tego dość i chce o tym wszystkim opowiedzieć. Czy Mariusz pójdzie na odwyk?

Paweł lubi sobie golnąć, a potem wsiąść na motor i poszaleć po okolicy. 3 lata temu o mało nie zabił kumpla, dostał wysoki mandat i zakaz prowadzenia pojazdów. Mimo to nadal jeździ po pijaku.

Kamila, jest przerażona tym, co wyprawia jej chłopak, a zarazem ojciec ich dziecka. Miarka się przebrała i dziś daje mu wybór: albo rodzina albo wódka. Co wybierze Kamil?

Ela żyje z pijącym Tadkiem od 30 lat. Jego nałóg nie ma już dla niej żadnych tajemnic i nie wierzy już, że mąż przestanie pić.

Tadkowi wódka zniszczyła relacje rodzinne, pracę i zdrowie. Ile razy obiecywał, że przestanie pić tyle razy nie dotrzymywał słowa. Kilka miesięcy temu kolejny raz poszedł na odwyk. Czy tym razem wytrzyma?

Iza żyje w wiecznym stresie, bo boi się każdego nadchodzącego dnia, czy znowu jej partner nie wróci pijany do domu. Nawet, kiedy była z nim w ciąży Adrian pił na okrągło.

Adrian, od kiedy urodziło mu się dziecko, naprawdę wziął się w garść, zaczął chodzić na terapię AA od 3 miesięcy, rozmawia z psychologiem. Parę razy jednak powinęła mu się noga. Co było tego powodem?